Yarasa Panel Çit

Ürün Kodu: 1615 Kategoriler: Panel Çit Ürünleri
(268) Kişi Görüntüledi

Yarasa panel çit çeşitleri yüksek güvenlik ve şıklığı ile öne çıkan modellerdir. Güvenliğin üst düzey olmasını arzuluyor aynı zamanda estetik kaygı taşıyorsanız tercihiniz yarasa çitlerden yana olmalıdır. Bu çitlerde güvenlik için kullanılan mızraklar yarasa şeklindeki tellerden oluşmaktadır. Adını da buradan alırlar.

Yarasa Panel Çit Özellikleri

Yarasa panel çitler galvanizden üretilen kaliteli ve dayanıklı çitlerdir. Panel çitlerden ekstra olarak yata tellerde belirli aralıklar yarasa şeklinde kesici küçük levhalar kullanılmaktadır. Yarasa levhalardan çitin en üstünde de kullanılır. Bu sayede tellere tırmanmak imkansızdır.

İçeriye kesinlikle girişi engelleyecek kalıcı ve yüksek güvenilirlikli çözümler arıyorsanız yarasa panel çit size aradığınızı sunacaktır. Genelde yeşil rengi tercih edilse de farklı renklerde yaptırmak mümkündür. Üründe polyester kaplama olduğundan aşınma ya da boyama gibi sorunlar yaşanmayacaktır. Çitinizi polyester koruyacağı için uzun yıllar ilk günkü gibi duracaktır.

Şık Tasarım

Yarasa panel çitin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de estetik görünümüdür. Düz çitlerden ya da mızraklardan biraz daha şıktır. Çitlerde bulunan kesici levhalar yarasa kanatlarını andırmaktadır. Oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Yarasa levhalar sacdan yapıldığı için ince ve keskindir. Bu çitin kullanıldığı yerlerde dikkatli olmakta fayda vardır. Çünkü uçları son derece sivridir. Ancak bu özelliği ile üstün koruma sağlamaktadır. Şıklık ve güvenliği bir arada arıyorsanız yarasa panel çit seçmek en doğru tercih olacaktır.