Olimpik Jiletli Tel

Ürün Kodu: 1619 Kategoriler: Jiletli Tel Ürünleri
(373) Kişi Görüntüledi

Genellikle duvar üstü olarak tercih edilen olimpik jiletli tel yüksek güvenlik için tercih edilir. Bu jiletli teller dairesel olarak hacimli bir şekilde değil, tek bir düzlem üzerinde döşenirler. Bu sayede ince duvarlar üzerine ya da çit üzerine kolaylıkla uygulanabilir. Jiletli teller son derece keskin olan ürünler oldukları için oldukça caydırıcı ve yüksek güvenlikli ürünlerdir.

Yüksek Güvenlik

Jiletli teller yüksek güvenlik sağlanmak istenen özel bölgelerde tercih edilmektedir. Çünkü bu tellerde bulunan jiletler keskinliğini uzun yıllar korumaktadır. Tırmanarak telleri aşmak isteyen kişiler ciddi kesiklere maruz kalabilir ve hatta kan kaybından hayati tehlike bile yaşayabilir. Bu yüzden içeriden çıkılması istenmeyen yerlerde, dışarıdan girilmesini istenmeyen yerlerde, hırsızlara karşı maksimum güvenlik sağlanmak istenen yerlerde tercih edilmektedir.

Olimpik jiletli tel en çok cezaevleri, askeri bölgeler, sanayi siteleri ya da maden sahaları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ancak sıradan vatandaşların arazisinin ya da evinin etrafında kullanması mümkün olan ürünlerdir. Yüksek güvenlik amaçlayan herkes kullanabilir.

Uzun Ömürlü Kullanım

Jiletli teller bakıldığında ince hassas gibi görünebilir. Ancak bu teller galvanizden üretilirler ve oldukça sağlamdırlar. Keskinlikleri de çok uzun yıllar korunmaktadır. Eğilme, bükülme, aşınma gibi durumlar söz konusu değildir. Böylece olimpik jiletli tel kullanıcının içini rahat ettirecektir. Paslanma gibi durumlar söz konusu olmayacak ve bakım istemeyecektir. Bu haliyle de masrafsız bir üründür.