Kaynaklı Jiletli tel

Ürün Kodu: 1621 Kategoriler: Jiletli Tel Ürünleri
(423) Kişi Görüntüledi

Ekonomik fiyata maksimum koruma amaçlayan kişiler için kaynaklı jiletli tel iyi bir çözümdür. Jiletli tellerin kullanıldığı her alanda kaynaklı jiletli tel de kullanılabilir. Çünkü diğer jiletli tellerden koruma olarak eksiği yoktur hatta tam koruma sağlaması ile fazlası vardır. Çünkü bu tel birkaç sıra halinde değil, çit boyunca döşenen bir jiletli teldir. Üzerinden atlamak ya da tırmanmayı bırakın hiçbir yerde tellere dokunmak dahi mümkün değildir.

Kullanım Alanları

Kaynaklı jiletli tel çitin jiletli tellerden yapılmış halidir diyebiliriz. Yani yerden başlayarak, çitin sonuna kadar sık aralıklarla jiletli teller döşelidir. Tam ve yüksek bir koruma sağlar. Bu sayede havaalanları, cezaevleri, askeri bölgeler, sanayi tesisleri, sınırlar gibi pek çok alanda kullanılan bir üründür.

Yüksek güvenlik sağlayan bu teller oldukça caydırıcıdır. Jileti teller kaynak yoluyla birleştirilerek kare ya da dikdörtgen hasırlar elde edilir. Çitin tamamı jiletli tellerin örülmesi ile elde edilmiştir. Yapılış yöntemi itibariyle yükseklik, genişlik ya da örme şekli seçilebilen bir üründür. İsteğe göre şekillenir.

Estetik Görünüm

Kaynaklı jiletli tel tasarımı oldukça moderndir. Bu sayede estetik bir ürün diyebiliriz. Genelde metalik renkler tercih edilse de diğer renk seçenekleri de mevcuttur. Bu ürü ler paslanmaz, aşılmaz, kırılmaz ve eğilmezler. Duvar ya da çit üstü monte edilmesi de mümkün olduğundan kulanım alanları da geniştir.