Geçici Çit - Mobil Çit Sistemleri

Ürün Kodu: 1623 Kategoriler: Tel Çit Ürünleri
(386) Kişi Görüntüledi

Şehir içinde yapılan geçici uygulamalar için kurulumu ve kaldırması kolay olan geçici çit modelleri tercih edilir. Geçici çitler genellikle güvenlik bariyeri oluşturmak için kullanılan ürünlerdir. İnşaat sahalarını çevrelemek için, halkın katıldığı toplu organizasyonlarda yönlendirme yapmak ve güvenliği sağlamak için, spor müsabakalarında parkuru belirlemek için gibi sebeplerle bu mobil çitler tercih edilir.

Geçici Çit Avantajları

Geçici çitler uygulaması kolay olan ürünlerdir. Küçük panolar halindeki pek çok çitin birleştirilmesi ile bütün bir çit elde edilir. Böylece güvenlik bariyeri kurulan çitlerin işi bittikten sonra sökülerek kaldırılır. Bu çitleri pek çok farklı yerde kullanmak mümkündür. Mobil oldukları için kolayca taşınırlar ve montajları da oldukça kısa sürmektedir.

Geçici çit genellikle insanların atlayamayacağı yüksekliklerde tercih edilir. Böylece güvenlik sağlanan alanlara giriş mümkün olmaz. Ayrıca çit aralıkları da insan geçemeyecek ve cisim atılamayacak kadar sıktır. Böylece sağladığı güvenlik de yeterli seviyededir.

Mobil Çit Çeşitleri

Geçici çit modeller genel olarak iki tanedir. Boru profil çerçeve ya da kare profil çerçeve tercih edilmektedir. Çerçevelerin içi ise genelde hasırdır. İç malzemede panel çitleri çelik hasır, düz sac ya da trapez sac kullanımı da mümkündür. Bu seçimler arzuya göre şekillenmektedir.

Geçici çit genellikle belirli ebatlarda üretilmektedir. Her ihtiyaca hitap ettiği için özel ölçülere genelde gerek duyulmamaktadır. Bu mobil çitler pek çok organizasyonda hayat kurtaracaktır.