Galvaniz Tel Örgü Modelleri ve Fiyatları

Ürün Kodu: 1626 Kategoriler: Tel Örgü Ürünleri
(1490) Kişi Görüntüledi

Tel örgülere galvaniz uygulaması yapılarak ortaya çıkarılan galvaniz tel örgü modelleri ile çok daha dayanıklı çit sistemleri elde edilmektedir. Öyle ki bu tel örgüler her türlü ortamda başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Galvaniz uygulaması yapılarak hazırlanan bu tel örgüler doğa olaylarına karşı son derece dayanıklıdır. Öyle ki yağmur, kar, dolu ve güneş gibi sıcak ve soğuk her türlü doğa olayları ile baş edebilmesi mümkündür. İşte bu sebeple sizleri de bu tel örgülerden kullanmaya davet etmekteyiz.

Uzun vadede yapmış olduğunuz masrafları kat be kat çıkaracaksınız. Zira galvaniz tel örgü herhangi bir renk kaybı ya da paslanma yaşamayacaktır. Bu da yapacağınız ekstra masraflardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Kullanım Alanları

Bu tel örgü birçok farklı modelde üretilebilmektedir. Öyle ki gözlerinin aralıkları ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre ayarlanabilmekte ardından da size teslim edilmektedir. Okul, site, bahçe, kamu binaları gibi daha birçok alanda kullanılabilen bu tel örgüler aynı zamanda şık görünümleri ile de herkesin beğenisini toplamaktadır.

Galvaniz tel örgü fiyatları konusuna da değinecek olursak firmamızın bu konuda bir hayli büyük fırsatlar sunduğunu sizlere ifade etmek isteriz. Zira piyasa fiyatlarının altında son derece uygun fiyatlar sunan firmamız aynı zamanda da kaliteyi bir hayli yüksek tutmaktadır. O halde sizler de daha fazla vakit kaybetmeden firmamızı arayarak bu konu hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.