Düz Hatlı Jiletli Tel Sistemleri

Ürün Kodu: 1624 Kategoriler: Jiletli Tel Ürünleri
(401) Kişi Görüntüledi

Maksimum güvenlik isteyenlerin tercihlerinden biri de düz hatlı jiletli tel modelleridir. Yüksek koruma ve güvenlik sağlayan bu teller sayesinde izinsiz giriş ve çıkışlar yüzde yüze kadar önlenecektir. Genellikle beton duvarlar ya da çitler üzerine bu teller döşenmektedir. Yüksekliği yeterince olan çitlerin üstüne isteğe göre birkaç sıra da jiletli tel çıkılır. Böylece güvenlik katmerlenerek sağlanacaktır.

Paslanmaz Jiletli Teller

Jiletli teller ilk bakışta ince gibi görünse de galvanizden yapılan dayanıklı ürünlerdir. Eğilme, bükülme, kesilme, aşınma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklıdır. Zamanla yıpranmayan tellerde paslanma gibi sorunlar da yaşanmayacaktır. Ayrıca jiletler keskinliğini de kaybetmeyecektir. Demir profillerle sabitlenen tellere zarar vermek neredeyse imkansızdır.

Düz hatlı jiletli teller dikenli tellere göre çok daha tehlikeli ve keskindir. Bu sayede sağladığı güvenlik de yüksektir. Telleri aşmak kimse tarafından göze alınamaz.

Estetik Görünüm

Düz hatlı jiletli teller diğer benzerlerinden boyanma şekli ile ayrılır. Fırın boyası ile boyanabilen ürünlerde renk tercihi yapılabilir. Genelde gümüş rengi tercih edilse de alternatifleri de mevcuttur. Bu sayede estetik olarak da cezp edicidir.

İşte bu özellik sayesinde ev, işyeri gibi yerlerde de tercih edilmektedir. Park, bahçe, spor salonu, iş merkezi, havaalanı otoban ve daha pek çok alanın çevresinde kullanımı mümkündür. Estetik ve güvenliği bir arada sunması sayesinde kullanım alanı genişlemektedir.