Duble Panel Çit

Ürün Kodu: 1617 Kategoriler: Panel Çit Ürünleri
(232) Kişi Görüntüledi

Duble panel çit iki kat tel bulunan ürünler olduğu için daha sağlamdır. Şeklinden dolayı bu teller çift çubuklu tel olarak da bilinir. Klasik panel çitlerden yaklaşık iki kat sağlam çitlerdir. Daha yüksek koruma istenen yerlerde bu çitler tercih edilmektedir. Çit daha kalın olduğu için dışarıdan gelecek darbelere karşı çok daha dayanıklı olacaktır.

Üstün Güvenlik

Çift kat tel uygulanan duble panel çit ürünleri daha dayanıklıdır. Özellikle hava koşullarının son derece olumsuz olduğu alanlarda bu çitler tercih edilmektedir. Şiddetli rüzgar ya da rüzgar nedeniyle çite çarpan şeylere karşı çok dayanıklıdır. Bu sayede bahçeler, seralar gibi risklere karşı açık alanlarda oldukça kullanışlı bir üründür.

Yüksek dayanıklılığa sahip olan duble panel çitlerin kurulumu da kolaydır. Kurulduktan sonra boya ya da bakım istemediğinden oldukça kullanışlıdır. Ekstra masraf çıkarmayacaktır.

Şık Çitler

Duble panel çit dayanıklılığı ile öne çıksa da aynı zamanda estetik bir üründür. Bu sayede de çokça tercih edilir. Hem şık hem de güvenli olduğundan kullanım alanı oldukça geniştir. Bahçe, sera, bina kenarları gibi yerlerin yanı sıra otobüs ya da metro duraklarında da güvenlik için kullanılır.