Dekoratif Panel Çit

Ürün Kodu: 1616 Kategoriler: Panel Çit Ürünleri
(340) Kişi Görüntüledi

Dekoratif panel çit klasik panel çitlerden biraz daha şık olan ürünlerdir. İlk bakışta ürünler birbirine benzese de dekoratif panel çitlerde çok fazla seçenek mevcuttur. Güvenliğin yanı sıra estetiğe de ekstra önem verilen çit grubudur.

Dekoratif Ürünler

Klasik panel çitler tek tip kalıp ile tek şekilde üretilen ürünlerdir. Bu çitlerin hepsinde çitin üzeri düz ve tellerin ucu açık olacak şekildedir. Yani çit bitimine ekstra bir uygulama yapılmamaktadır. Dekoratif panel çit uygulamalarında ise pek çok kalıp kullanılarak çitlerin uç kesimlerine desenler ve şekiller uygulanmaktadır.

Kent içindeki yapılarda şıklık için daha çok bu model tercih edilir. Villa tarzı evler, lüks siteler ya da özel işletmeler estetik yönü kuvvetli olan bu ürünü tercih etmektedir. Dekoratif panel çit ile yapıların önünü kapatmadığınız gibi çok daha şık görünmesini de sağlarsınız.

Dekoratif Çit Modelleri

Kullanış ve kalite olarak klasik panel çit ile dekoratif panel çit aynı şekilde hizmet verir. Dekoratif panel çitler toprak ya da beton üzerine uygulanabilir. Uygulama yapılacak olan yere göre çitin yüksekliğini kullanıcı belirleyebilecektir. Daha önce yaptığımız uygulamaları inceleyerek beğendiğinize karar verebilirsiniz.